Deadline Grote Clubactie

geplaatst in: Informatie | 0

Ook dit jaar doet onze club weer mee aan De Grote Clubactie. De afgelopen maanden zijn alle leden dan ook weer hard aan de slag gegaan met het verkopen van loten en inmiddels nadert de deadline om de verkoopboekjes weer in te leveren. Zorg er dus voor dat je niet voor niets zo hard je best hebt gedaan om zo veel mogelijk loten te verkopen en lever de boekjes in vóór zaterdag 14 november!

Naast de verkoop van de gewone loten, zijn er ook Superloten te koop. Deze hebben de waarde van 50 reguliere loten en geven je de mogelijkheid om op een makkelijke en snelle manier onze club te ondersteunen. Inmiddels hebben we, dankzij Magteld, reeds 4 Superloten mogen verkopen.

Hartelijk dank aan:

  • Osteonieuwerkerk
  • D.E. Boer
  • Eric van Ravens
  • The Brick Company

 

Wil je of weet je iemand die ook een Superlot wil? Laat het ons dan weten! Heb je nog geen reguliere loten, maar wil je deze wel? Dan heb je nog t/m 19 november om online loten te kopen via deze link.